Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zwiększyć ilość FPS bez wymiany sprzętu?


MrHituPlay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, gram se na slabym komputerku amd a8 6600k radeon hd 8570d 8gb ram i da sie zwiekszyc fps? probowalem wielu configow i razer game boostera i moje fps sa w granicach 27-30 fps da sie wiecej z tego wycisnac? czy h1z1 jest grywalny na tylu fpsach?

Opublikowano

Tego razera game boostera wywal, od tego zacznijmy, ustaw grze w menadzerze zadan piorytet wysoki, o tym zebys powylaczal to co nie potrzebne to raczej nie musze Ci mowic, 30fps to tak srednio, mozesz zmiejszyc rozdzielczosc i grac oczywiscie na low (chociaz pewnie juz to robisz).

 

Podales bardzo ogolnie swoj sprzet, ale podkrecenie procesora, zintegrowanej grafiki (igpu kreci sie przez bios/uefi, nie z poziomu windowsa, jakby cos), no i co wazne ramu.

Zakladam ze nigdy tego nie robiles, ale jakies proste OC gdybys wykonal tego wszystkiego fpsy by szkoczyly o 15~ przynajmniej zapewne.

steam: /awesomeplayer1337

Opublikowano

Tego razera game boostera wywal, od tego zacznijmy, ustaw grze w menadzerze zadan piorytet wysoki, o tym zebys powylaczal to co nie potrzebne to raczej nie musze Ci mowic, 30fps to tak srednio, mozesz zmiejszyc rozdzielczosc i grac oczywiscie na low (chociaz pewnie juz to robisz).

 

Podales bardzo ogolnie swoj sprzet, ale podkrecenie procesora, zintegrowanej grafiki (igpu kreci sie przez bios/uefi, nie z poziomu windowsa, jakby cos), no i co wazne ramu.

Zakladam ze nigdy tego nie robiles, ale jakies proste OC gdybys wykonal tego wszystkiego fpsy by szkoczyly o 15~ przynajmniej zapewne.

odpada bo by mi zasilacz zjadlo, jakies configi jakies rady nwm

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...